fbpx
Girlandy świetlne - instalacja żarówkowa na weselu w Krakowie

Imprezy plenerowe są doskonałym sposobem na miłe spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Jest to forma rozrywki, która cieszy się niemałym powodzeniem u osób w praktycznie w każdym wielu. Organizatorzy takich imprez mają jednak nie lada zagwozdkę jak w efektywny i efektowny sposób umilić czas uczestnikom tego typu wydarzeń. Zwykłe parasole i ławki ze stolami w dzisiejszych czasach już nie wystarczają, a coraz bardziej popularne stają się strefy chill out. Jak zorganizować imprezę plenerową ze strefą relaksu, która zapadnie w pamięć wszystkich obecnych na niej osób? Odpowiedź znajdziesz poniżej!

Girlandy świetlne „uwielbiają” meble eventowe w stylu eco

Wypożyczalnie mebli eventowych oferują bardzo wiele modeli mebli oraz dekoracji, które mogą stworzyć niepowtarzalne strefy relaksu. Organizując event firmowy, zlot czy inną imprezę plenerową, można spokojnie postawić na wynajem mebli z takiej właśnie wypożyczalni. Ofercie takich firm znajdują się nie tylko namioty gwiazdy, ale też stoliki, narożniki, sofy i inne meble z palet oraz girlandy świetlne tworzące niezapomniany klimat. I przy tym klimacie właśnie należałoby się na chwilę zatrzymać. Nie jest sztuką postawienie kilku mebli pod namiotem, sztuką jest udekorowanie takiego miejsca, by było przyjazne, ciekawe i przyciągało uwagę. Do tego celu świetne posłużą wspomniane już girlandy świetlne, które pełnią rolę nie tylko oświetlenia, ale i dekoracji. Jest to zdecydowanie najprostszy i najtańszy sposób na urozamicenie imprezy plenerowej.

W ostatnim czasie niezwykle modne stało się wszystko co jest eko. Dlaczego zatem Twoja impreza miałaby taka nie być? Postaw na usługi wypożyczalni leżaków i mebli z palet, które oferują piękne i praktyczne sprzęty stworzone z drewna „z odzysku”. Wszyscy ludzie uczestniczący w Twojej imprezie z pewnością docenią zarówno walory estetyczne takich mebli, jak i to, że są w pełni ekologiczne i w żaden sposób nie zagrażają środowisku. Takie ekologiczne mebelki w połączeniu z tworzącymi niezwykły klimat girlandami świetlnymi sprawią, że Twoja impreza będzie długo i bardzo mile wspominana!

Stwórz wyjątkową strefę chill out oświetloną zjawiskowymi girlandami żarówkowymi

Girlandy świetlne w połączeniu z eko-meblami oraz namiotami typu gwiazdy tworzą niezwykle miejsca, w których uczestnicy imprezy mogą spokojnie usiąść, porozmawiać i zrelaksować się. Niezależnie od tego jakie miejsce wybierzesz na wydarzenie plenerowe – taki zestaw na 100% je odmieni i stworzy niezapomniany klimat. A jeśli chcesz jeszcze bardziej zaskoczyć osoby uczestniczące w Twojej imprezie, wyznacz im świetliste drogi do stref relaksu za pomocą sznurów z energooszczędnymi żarówkami!