fbpx
Wypożyczalnia leżaków w Krakowie. Idealne rozwiązanie na wesele, imprezę plenerową czy kino letnie

Planujesz plenerową imprezę firmową? A może zjazd fan klubowiczów, kino letnie bądź luźną imprezę na plaży? Ten wpis przygotowaliśmy specjalnie dla wszystkich organizatorów imprez plenerowych, którzy chcą dowiedzieć się jak zapewnić gościom wygodne miejsca siedzące podczas grupowego spotkania. Krzesła, ławki, a może leżaki? Co najbardziej sprawdzi się w plenerze? Odpowiedź znajdziesz poniżej !

Potrzebujesz leżaków na swój event ? Sprawdź naszą ofertę wynajmu

Wypożyczalnia leżaków eventowych

Meble eventowe są nieodłączną częścią każdej imprezy masowej, dlatego i w przypadku przyjęcia plenerowego o swobodnej atmosferze są rzeczą niezastąpioną. Wypożyczalnie mebli posiadają w swojej ofercie bardzo zróżnicowane opcje jeśli chodzi o wynajem leżaków, czy też innych mebli eventowych. Meble z palet, namiot gwiazda i leżaki idealnie sprawdzą się na imprezach plenerowych. Jeśli do tego przyozdobimy nasz plener girlandami świetlnymi, zapewnimy uczestnikom imprezy nie tylko wygodne miejsca siedzące, ale i piękną oprawę. Bardzo popularne w ostatnim czasie strefy relaksu są akcentem bardzo mile widzianym przez uczestników, gdyż pełnią rolę zacisznego miejsca, w którym można spokojnie porozmawiać i odprężyć się. Zatem jeśli chcesz być modnym i idącym z duchem czasu organizatorem eventu, nie zapomnij o zapewnieniu gościom strefy chill out!

Jeśli potrzebujesz dużą ilość miejsc siedzących, leżaki sprawdzą się idealnie

W przypadku większych, ale również niezbyt formalnych imprez, leżaki także świetnie się sprawdzą. Jest to o tyle fajna opcja, że nie jest bardzo droga, a wypożyczenie leżaków na 100, 500, a nawet 1000 osób nie powinno stanowić problemu. Leżaki są też bardzo wygodne i wszyscy zgromadzeni na imprezie ludzie z pewnością docenią taki gest ze strony organizatora. Wynajem leżaków jest dobrym pomysłem nie tylko na imprezy na świeżym powietrzu. Jeśli planujesz imprezę na większej, ale zamkniętej przestrzeni, np. na hali sportowej – to rozwiązanie również będzie bardzo korzystne. Leżaki w połączeniu z meblami z palet, np. stolikami, stworzą ciekawy klimat i na pewno będą bardziej wygodne niż plastikowe rozkładane krzesełka.

Podsumowując leżaki to świetny pomysł jeśli chodzi o zapewnienie miejsc siedzących uczestnikom eventu. Nie ważne czy będzie to impreza w plenerze, czy na hali – jeśli tylko nie będzie to oficjalne przyjęcie pod tzw. krawatem, wypożyczenie leżaków sprawdzi się doskonale! Organizując event postawcie się na miejscu ludzi, którzy się na nim pojawią. Zastanówcie się czy Wy przychodząc na imprezę chcielibyście mieć na czym wygodnie usiąść? Czy chcielibyście mieć miejsce nieco oddalone od zgiełku panującego na imprezie, by spokojnie porozmawiać z innymi ludźmi? Odpowiedź na każde z tego typu pytań na pewno brzmi „tak”, więc zapewnij swoim gościom wszelkie możliwe wygody!